qr

Редуктори газові

ЛИДЕРЫ ПРОДАЖ:
Сортировать по:
ТОП продаж

УР-6-6

Редуктор углекислотный

Нет в наличии

Цена за ед., от:

1095

Компанія ТОВ «ТД «Реком» пропонує купити газовий редуктор для балона. У нашому асортименті ви знайдете редуктори газові побутові та промислові. Кожен вид газових редукторів промаркований та пофарбований відповідно до норм.

Редуктори газові – призначення та види

Головне призначення редуктора газового полягає в тому, щоб знижувати високий тиск на вході в балон, а також автоматично підтримувати робочий тиск в процесі зварювання та інших видів робіт. Крім того, газовий редуктор використовується для візуального відстеження заданих параметрів.

 

У нас можна замовити такі види редукторів

Побутовий газовий редуктор

У нашому каталозі також є редуктор для побутового газового балона. Даний прилад не має манометрів, відноситься до виробів мембранного типу та має маркування РГДС. Використовують такий редуктор для приєднання балонів з побутовим пропаном, пальникам, паяльникам, що підігрівають і т. д.

Виріб виготовлений з алюмінію, оснащений штуцером для приєднання шланга і стандартними роз’ємами для кріплення на балон. Просте використання та доступна ціна на газовий редуктор роблять цей прилад незамінним для використання у комунально-побутовому споживанні.

У каталозі представлені описи та технічні характеристики кожної позиції.

Редуктор газовий для балона: його складові

Перш ніж купити редуктор для газового балона, давайте розберемося з його пристроєм. Виріб складається з міцного корпусу, на якому є роз’єм для приєднання рукавів і установки на балон. Практично всі прилади оснащені двома манометрами, на яких відображаються показники тиску всередині балона, а також на виході з нього.

Редуктор тиску газу: загальні характеристики

Щоб розібратися з характеристиками того чи іншого редуктора газу, необхідно розуміти, на що вказують показники:

  1. Пропускна здатність – кількість газу, яка може пропустити редуктор за певну одиницю часу.
  2. Максимальний тиск – цей показник характеризує максимально допустиме значення заправленого балона.
  3. З’єднувальний розмір – вказує на сумісність газового балона та редуктора.

Якщо ви сумніваєтеся, який газовий редуктор купити, ви завжди можете проконсультуватися зі співробітниками ТОВ «ТД «Реком». Доставка товарів здійснюється по Києву та всій Україні, детальніше про умови ви дізнаєтесь у відповідних розділах.