qr

Кисневі редуктори

Сортировать по:
Акція

В наявності

2610Кисневий редуктор – пристрій, який використовується для зниження технічного тиску кисню, що надходить до апарату зварювання. Конструкція складається з двох манометрів, один із них з’єднується з камерою з низьким тиском, інший – з високим. Завдяки пристрою контролюється робочий тиск та тиск у мережі.
Перш ніж купити редуктор кисневий, необхідно врахувати показник максимального робочого тиску.
Редуктор кисневий – види
Редуктор на кисневий балон може бути:

балонним – регулює тиск газу, що потрапляє в робочу камеру з балонів;
рамповим – необхідний для зниження тиску кисню, що надходить з мережі або кількох балонів;
мережним – використовується для регулювання тиску кисню з газопроводу.

Читати далі…

ТОВ “ТД “Реком” пропонує купити одноступінчастий редуктор на кисневий балон, ціна та широкий вибір товару вас приємно здивує. Доставка здійснюється по всій території України.
За принципом дії:

Прямої дії. У міру використання кисню в балоні його кількість зменшується, а тиск у робочій камері – знижується.
Зворотної дії. Конструкція редуктора тиску кисню зворотної дії передбачає наявність двох камер. Одна з’єднується із відвідним шлангом, інша – підключається до мережі. Тиск у обох камерах регулюється клапаном. При збільшенні використання газу в робочій камері тиск знижується, при цьому відкривається клапан і кисень впускає з камери з високим тиском. В разі, коли багато газу для роботи не потрібне, клапан закривається. Відповідно у робочій камері зростає тиск. За рахунок того, що доступ кисню перекрито, зберігається необхідний рівень тиску.

Редуктори для кисневого балона зворотної дії користуються високим попитом, оскільки мають легку вагу і мають досить простий пристрій.
У ТОВ “ТД “Реком” одна з найнижчих цін на кисневий редуктор в Україні. Дізнатись детальніше про товар, що цікавить, а також оформити замовлення ви можете за телефонами: 68-86 або зробити онлайн замовлення на сайті.

Згорнути