qr

Вуглекислотні редуктори

Сортировать по:

УР-6-6 «НЕВА»

Редуктор углекислотный

В наявності

Цена за ед., от:

1195

ТОП продаж

УР-6-6

Редуктор углекислотный

Нет в наличии

Цена за ед., от:

1095Вуглекислотний редуктор

Використовується для регулювання, підтримки на потрібному рівні, а також зменшення тиску вуглекислого газу, який подається до апарату зварювання з балона. Якість швів безпосередньо залежить від режиму зварювання та точного налаштування витрати вуглекислоти.

Пристрій та принцип дії редуктора для вуглекислотного балона

Редуктор, встановлений на вуглекислотному балоні, подає СО2 під необхідним рівнем тиску, а також відповідає за перекриття клапана подачі газу з балона, коли процес зварювання завершено .

Конструкція редуктора тиску вуглекислого газу складається з: корпусу, камери з регулюючою мембраною, 2 манометрів, клапанів, що впускає і випускає, керуючої пружини, верхньої пружини, ущільнюючих елементів, запірного вентиля, приєднувального штуцера.

Редуктор на вуглекислотний балон працює так: СО2 надходить у вхідний штуцер з балона (при цьому газ знаходиться під тиском). Потрапляючи в камеру, потік газу віджимає пружину вниз, після чого надходить в камеру. Площа перерізу камери більша за площу прохідного перерізу приєднувального штуцера, тому тиск вуглекислоти знижується. Усі зміни фіксують манометри.

Особливості експлуатації редуктора на вуглекислоту

Режим роботи для вуглекислотного редуктора варіюється в діапазоні від +5oC до +50oC. При температурі нижче +5oC робота з вуглекислим газом ускладнюється тим, що пристрій може вийти з ладу. У таких випадках використовуються редуктори для вуглекислотного балона з підігрівом. Це дозволяє стабільно працювати з обладнанням на вулиці та в неопалюваних приміщеннях.

ТОВ «ТД «Реком» пропонує купити вуглекислотний редуктор по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Львів, Чернігів та інші міста з доставкою. Ціну на редуктор уклекислотний уточнюйте у наших менеджерів за тел. 096-509-68-86.