qr

Запитання-відповідь

Газові балони вимагають вкрай обережної есплуатації.Атестація виробів є найважливішим  заходом, який необхідно проводити у термін.Її проводять спеціалізовані організації раз на 5 років.Для балонів схильних до корозії,оцінку проводять кожні два роки.Визначають справність виробів гідравлічним випробуваннями.Ті,що втратили міцність,-утилізують.До компетанції атестаційної комісії входить перевірка наявності у балона супровідних документів та паспорта, а також відповідність зазначених даних з маркування на виробі.Не заощаджуйте на обладнанні,не нехтуйте технікою безпеки і не забувайте про перевірки-і тоді балони прослужать свій термін і не завдадуть шкоди людям та навколишньому середовищу!

 

Для зварювання алюмінію використовують аргоно-дуговий метод. Щоб уникнути плавлення,електрод має бути вольфрамовим.Крім алюмінію, даним методом зварюють нержавіючу сталь, низьковуглицеву сталь, а також сплави з титаном і магнієм. Як захисні гази застосовують аргон або гелій.

Головна відмінність плазмового різання полягає у високій швидкості виконання робіт.завдяки невеликій ширині різу,краї деталі не деформуються.Застосовують дане різання для обробки струмопровідних металів. Апарати плазмового різання практичноне чутливі до довжини дуги. Для роботи необхідне стиснене повітря.

 

У комплект зварювального апарату, як правило,входить силові дроти з електроутримувачем та клемою. Також як допоміжні елементи зварювальнику знадобиться маска.Якшо її немає в наборі,необхідно прдбати окремо.Найбільш зручні ті, що надягають на голову.Також зварювальникові варто подбати про взуття,захисний одяг та рукавиці.Всі вироби мають покриття,що забезпечує захист від іскор,окалини та бризок плавленого металу.